Ananda online Ananda online

Ananda online

Asi rok už existuje webová stránka Ananda Sangha Europa www.anandaeuropa.org

Byla vytvořena především pro vás, všechny osoby spojené s Anandou, které zde nežijí, aby mohly zůstat v kontaktu ONLINE, s energií Anandy. Nabízí jim podle jejich kategorie, ke které patří (člen Sanghy, žák, nebo Krijaban) mnoho obsahů (audio, video, texty) spojené s životem a duchovní praxi, seskupené do srozumitelné struktury.

Stránka také nabízí přímé vysílání satsangů s různými učiteli Anandy, meditace Krija, dvakrát týdně modlitby pro svět a živý přenos nedělních obřadů světla,
Pro ty, kdo o tomto nevěděli, můžete předat informaci a možná se nechat zaregistrovat pokud máte zájem. Všechen materiál, který byl na CD A DVD je nyní dobře rozdělen na webu, ale nejen to:

jsou tu lekce a meditace pro žáky a Krijabany, psané články svámidžího nebo jiných duchovních učitelů Anandy, všechny svámidžího audio promluvy, které měl když tady žil. Je tu stránka Ananda jógy, která obsahuje různá videa v angličtině nebo italštině, sobotní satsangy svámidžího, během jeho pobytu tady, přednášky Shivani, mnohá videa, která jste možná vůbec neviděli a podobně.


Poklad, který čeká na objevení.

převzato  a přeloženo z materiálů zaslaných z Anandy AssisiLabuti pirka