Víkendový seminář s Shivani Lucki - italská ananda jóga Shivani Lucki

Víkendový seminář s Shivani Lucki - italská ananda jóga

shivani.jpg

 

 

SEBEUZDRAVOVÁNÍ POMOCÍ PRÁNY

 

          Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

          Čas: pá 18 - 21, so 10 – 21 přestávka na oběd; promítání filmu od 19,00-20.30

             Cena: Cena Kč 1500- . Záloha 50% do 22.9.

          Kontakt: Libuše Majznerová, 602 471 149, majznerova@volny.cz

          Web: http://www.ananda-cr.cz

 

 

Praktické informace

 

Co je vlastně prána? Prána je výraz pro životní energii.

Jak čerpat životní energii k uzdravení vlastního těla. Jak posílit auru a ochránit se před negativitou.

Síla sebeuzdravování je Boží dar, vrozený každé živé bytosti. Starobylá věda Krija jógy nám předává duchovní techniky k probuzení vědomí duše a pomáhá nám, abychom se stali prostředníky uzdravující energie.

V druhé části semináře se SHIVANI podělí o osobní zkušenosti ze života komunit Anandy v USA, v Evropě a v Indii. Čtenáři duchovní klasiky Životopisu jogína od Paramhansa Jóganandy získají představu, jak se naplňuje Jóganandova předpověď z roku 1949 o Koloniích světového bratrství. Na jejich počátku byl přímý žák Jóganandy, svámí Krijánanda (J.Donald Walters), který založil první takové společenství, Ananda Village, v roce 1968 v USA v Kalifornii na úpatí pohoří

Sierra Nevady.

Na závěr semináře bude promítnut FILM v české premiéře: FINDING HAPPINESS s českými titulky. (Hledání štěstí). Scénář k němu napsal svámí Krijánanda. Je o duchovní cestě, která se dotkne vaší duše. Zaměřuje se na život! Na duchovnost, která je universální a povzbudivá v dnešní netolerantní době.

 

Shivani Lucki

 

Přijíždí poprvé do České republiky. Je jedna ze zakládajících členů Ananda Village v Kalifornii v USA , kde žila od roku 1969 do roku 1985. Potom se se svým manželem Ardžunou přestěhovala do Itálie, aby pomáhala s otevřením první komunity Ananda v Evropě v Umbrii u města Assisi a žije zde dosud.

Studovala pod vedením svámí Krijánandy, který jí udělil diplom učitele jógy a meditace v roce 1973.

Povolení k iniciaci do Krija jógy (Krijačarja) od něho dostala v roce 2005. Svámí Krijánanda byl přímý žák Paramhansa Jóganandy, autora Životopisu jogína, a celý svůj život věnoval šíření učení svého Mistra.

V roce 1979 Shivani připravila programy na přípravu učitelů jógy v Ananda Village v Kalifornii a byla koordinátorkou učitelů Anandy v USA.

Po příchodu do Itálie se zabývala vytvořením kurzů pro návštěvníky Ananda Assisi a přípravou učitelů meditace podle učení Rádža jógy v celé Evropě. Před několika lety založila Evropskou akademii Rádža jógy.

Často cestuje po Evropě, má konference, semináře o seberealizaci a Krija józe.

Je produkční filmu Finding Happiness (Hledání štěstí), který měl premiéru v USA, poté byl uveden v Evropě a v Indii v roce 2013.


p r o b ě h l o   s velkým úspěchem a inspirací pro všechny zúčastněné 

 Labuti pirka