Afirmace

Afirmace

Mír a ticho naplňuje moji mysl, tělo nabírá novou energii.


Jsem Světlo a Láska.


Afirmace vděčnosti

Jootish Novak - Ananda Assisi

Jsem vděčný za život přesně takový jako je.

Jsem vděčný za tento den a vítám každou hodinu.

Děkuji Bože, děkuji Bože

--------------------------------------------------------------------------------------------------


- Každým dnem se se raduji, že za nocí vzniklo ráno, že přátelé vytvořili rodinu, že sny vytvořily skutečnost a že milovaní vytvořili lásku.

Phil Bosman - Movado sen  Nomo - Hnutí beze jménaJe možno radovat se pro nové auto, počítač, hudební nebo filmový disk atd. Ale i když jsme obklopeni luxusními věcmi, nezapomíneme na jednoduché, ale přesto důležité události života: prožitek nového dne, přátelé, rodina, sny, milovaní a milenci, Nelečte pro oči oslepujícími brilianty, ale prožívejte vřelé brilianty pro naše srdce. A nezapomeńme:  společná radost je dvojnásobná radost!

Movado sen Nomo - Phil Bosmans

 

Tento svět není stejný pro všechny lidi. Každý člověk žije v jeho určité malé doméně …. Zatímco ve světě jednoho člověka může vládnout mír a harmonie, tak ve světě druhého to může být neklid a spory. Nicméně bez ohledu na to, v jakém prostředí člověk žije, jeho svět se vždy skládá z vnějšího a vnitřního. Vnější svět je ten, který zahrnuje akci a reakci, ale  jedině svět, který je  uvnitř vás,  určuje vaše štěstí nebo neštěstí. „   Paramahansa Yogananda


Radost ať se kolem tebe šíří, mír ať tě provází

Slunce lásky ať prozáří srdce tvé, dnes, zítra a napořád.

 

~


 
_____________________________________________________________________Labuti pirka