Duchovní metody

Duchovní metody

Mudra pro silné srdce

Zkřížíme zápěstí

Mudra pro silné srdce - celý článek...


Odpouštění kresbou

Odpuštění navrátí do našeho života radost z maličkostí

Odpouštění kresbou - celý článek...


Síla stromů

Každý strom žije, má duši a obrovskou životodárnou sílu.

Síla stromů - celý článek...


Ze životních porážek vytvoříme šperk

Všechny křivdy, porážky, neúspěchy a trapnosti svého života

Ze životních porážek vytvoříme šperk - celý článek...


Tibetská mísa

Tibetská mísa disponuje vibracemi, které jsou téměř identické s vibracemi člověka. Lidské tělo, jak známo, obsahuje značné množství vody. Voda umožňuje až třikrát rychlejší přenos vibrací zvuku,

Tibetská mísa - celý článek...


Proklepávání meridiánů a mistrovský cvik pro dlouhověkost

Velmi účinné cvičení pro každou chvíli během dne.

Proklepávání meridiánů a mistrovský cvik pro dlouhověkost - celý článek...


Proste o pomoc a poděkujte za ni

Proste, a bude vám dáno.“ To je staré Kristovo pravidlo a rada, jež platí stále. Nejvíc se osvědčuje v duchovním životě a v duchovním úsilí

Proste o pomoc a poděkujte za ni - celý článek...


Tratak

- Posadíme se do některého meditačního sedu se vzpřímenou páteří. Umístíme svíčku před námi tak, jak máme dlouhou ruku a

Tratak - celý článek...


Harmonizace čaker

Čakry, jemnohmotná energetická centra v těle, lze pročišťovat a harmonizovat mnoha způsoby, od tančení do čaker, zpívání do čaker, dýchání do čaker, očistu pomocí drahých kamenů až po velmi účinnou metodu a to tak zvanou vizualizaci. Je to metoda, při které si představujeme, fabulujeme stav, kterého chceme dosáhnout a zároveň vnímáme tělo, jak jej prožívá. od Vládi.

Harmonizace čaker - celý článek...


Doplnění energie

Znovudoplňování životní energie, nadšení a svěžesti. Představuj si, jak do tvé duše i těla proudí nezadržitelný proud síly. Klesni do křesla, natáhni nohy, ruce bezvládně svěs přes pod-ručky, hlavu opři dozadu.

Doplnění energie - celý článek...


Odpoutání se

Během života jsme více či méně spojení zlatou nitkou s ostatními bytostmi. Někdy jsme spojeni silnějšími provazy, která nás někde svazují nebo tlačí. Taková spojení je třeba jemně nebo razantněji uvolnit, aby naše cesta – náš životní směr - plán a úkol nebyl ničím a nikým omezován a my se tak cítili svobodněji a mohli naplno projevit své krásné Já, mohli otevřenou s náručí dávat i přijímat. Citace z knihy Jarmily Beranové.

Odpoutání se - celý článek...


Osvobození strachu

Přijímám tě, strachu z toho a toho, jsi mojí součástí. Posílám ti Světlo a Lásku, dávám ti svobodu.

Osvobození strachu - celý článek...


Odpuštění

Tato metoda fantasticky čistí. Je to ale také celkem řehole, většinou v případech závažnějších vztahových problémů. Pokud nás např. několik let trápil nějaký problém s určitou osobou nemůžeme předpokládat, že řekneme 3x větu odpuštění a bude to vyřízené.

Odpuštění - celý článek...


Strach - automatická kresba

S tímto malým rituálkem můžeš začít kdykoliv, nejlépe večer, ve chvilce zklidnění. Spustřeď se, svůj vnitřní zrak obrať do svého nitra, tam, kde máš uložen strach. Představ si jakou má barvu a tvar. Vezmi příslušnou pastelku a nakresli jej, nakresli jej směle, přitlač na tužku, strach je někdy úporný a nezdolný, celý ho vyčmárej na papír a poslední zbytky strachu třeba ještě na další papír.

Strach - automatická kresba - celý článek...