Sloup v Čechách a labuť Sloup v Čechách

Sloup v Čechách a labuť

Sloup v Čechách je krásné zalesněné letovisko s mnoha skalními útvary, obýváné již v pravěku. Nejznámnější  je zde skalní hrad Sloup, který  pochází již ze 13. století.  Na jedné ze skalních  vyhlídek je umístěna socha poustevníka Samunela, který dalekohledem pohlíží na jeskyň na protější stráni, kterou vytvořil a mnoho let v ní žil. V okolí je mnoho významnýc h energetických míst např. vytesáná kaplička Panny Marie v Modlivém údolí a proto bylo často vyhledáváno bylináři a léčitelé. V posledních letech je spojováno i s pořádáním ozdravných pobytů známého ruského léčitele Mistra Borise Tichanovského.


Přátele webu Labutí pírka rádi vyhledávají další místa, která jsou vhodná k duchovní očistě jejich pírek, aby svá duchovní pírka  po vzoru své nejvyšší labuti – Paramhansa –( duchovní jméno  ) - Joganandy  měli stále čištější.  Jedné  z jejich příznivců velice pomohly léčebné přípravky tohoto léčitele, další  se již účastnila jednoho z těchto kursů a tak padl návrh zkusit jejich očistnou kůru i pro další. Často se stává, že počáteční nadšení  je  veliké a boží vůle zabrání pokračovat dále a tak se nakonec cesty „vnitřní očisty těla“ zúčastnila pouze jedna účastnice a odjížděla jako nezávislá pozorovatelka. Podobné pocity sdílelo asi více účastníků z Čech, Moravy a Slovenka, kterých se první  den sjelo více než 7O. „To bude pěkný zmatek,“  pomyslila si. Ale již večer byl ve znamení silného proudu energie přátelství a hlavně uvědomování, že náš život je hra, iluze, každý si ho prožívá sám a je za sebe i své zdraví zodpovědný.
Naše účastnice si začala uvědomovat velkou souvislost mezi  indickou jógou, čínskou medicínou, jógou z tibetských klášterů a ruskou alternativní medicínou, je to tak jak učí i má“ nejvyšší labuť“ pomyslila si a její „vnitřní cesta tělem“ začala.  Začala si uvědomovat své tělo jako boží chrám, své vnitřní bohatství, kde se může procházet po devíti pokojích a rozsvěcet, zatápět i větrat toto své bohatství, kde každý orgán má svoji komůrku a tyto orgány se blaženě usmívají a křičí,“ Jsme šťastné, jen pokračuj“, na pomoc jim přichází i sám Šiva.  Ale léčitel – v tomto kursu  v roli lámy z tibetského klášteru  pro své mnichy – účastníky kurzu,  připraví další cvičení pro tělíčko, jedním je  i meditační chůze a chůze pro zvýšení   vhledu. Přišlo  však překvapení, když se naše účastnice dotočila ke krásnému jezírku pod hradem a  uprostřed plavala krásná labuť. Připadalo jí, že vesmír  ji opět dal v symbolu labuti důkaz, že  „její“ labuť ji stále opatruje a přinesla ji nyní krásné psychofyzické metody včetně meditační chůze na ovlivnění jejího dechu . V dalších dnech každé ráno před cvičení k ní chodila děkovat za stále nové vjemy a opakovala si cviky, které jí poskytla již dříve.


Naše kamarádka webu Labutích pírek sice neměla přímou možnost účastnit se osobního léčení u tohoto léčitele, který zde byl  potřeba pro osoby s mnohem vážnějším onemocněním, ale začala si vyhlížet své místečko pro zasazení svého sadu zdraví a radosti a těšila jak pozitivně, energeticky a   nadšeně bude druhým vypravovat dojmy z tohoto kursu, kde všichni byli „šikulky“ a i když pocity z seansí nebyly nejpříjemnější, boží láska  zde  všechny hýčkala a měnila každý den na štěstíčko každého človíčka.Labuti pirka