Cesta Cesta

Cesta

BRANDON BAYS
aneb Praktický průvodce k uzdravení vašeho života a osvobození sebe sama


Kniha byla vydána česky v roce 2007 nakladatelstvím Eminent a popisuje životní příběh autorky s léčbou nádoru. Stala se  celosvětovým bestsellerem, na  její téma probíhají semináře po celém světě i v České republice.

 Její dílo ocenili přední světoví spirituální učitelé např. Deepak Chopra, Anthony Robbins nebo Dan Millman, který dodává "Příběh Brandon je důkazem toho, že uvnitř každého z nás existuje uzdravující síla. Jedinečné na její knize je, že čtenáře učí, jak ji v sobě objevit..

Když našli Brandon Bays v děloze velký nádor, vydala se na neobyčejnou cestu. Rozhodla se uzdravit přírodní cestou. Nebrala žádné léky, nepodstoupila operaci a o šest a půl týdne později nádor zcela zmizel. Na základě vlastních zkušeností pak sestavila jednoduchý návod, pomocí něhož se může každý člověk vydat na vlastní cestu k uzdravení, odkrýt a vyřešit potlačené buněčné vzpomínky, které způsobují emocionální a fyzické problémy, a začít se přirozeně uzdravovat. Tento zkrácený návod  je i na konci knihy.

Tato kniha je příběh o cestě domů a ustavičném volání naší duše, která nás zve k rozpoznání velikosti uvnitř sebe sama. Je to váš budíček vaše pozvání k návratu domů a k tomu, kým opravdu jste.
Tato kniha je o svobodě - svobodě žít život tak, jak jste o tom vždy snili.

Úryvek z úvodu:
Hluboko uvnitř každého z nás dřímá obrovský potenciál a čeká na okamžik, kdy nás otevře vnitřní radosti, svobodě, talentu a lásce. To Něco vás právě teď volá domů a touží vás osvobodit. Jenomže každý z nás má nějaký problém, který ho vězní nebo omezuje. Slyšíme tiché volání své duše, ale nedokážeme se té síle otevřít. Spíše máme dojem, jako by nás něco dusilo nebo nám jistým způsobem bránilo, jako by nás omezovaly naše pocity - hněv, strach, deprese, smutek, bolest, úzkost. Může to být stejně jednoduché jako pocit naprostého selhání. Může to být stejně vysilující jako jakákoli závislost nebo stejně životu nebezpečné jako jakékoli vážné onemocnění.
Nezáleží na tom, jak závažný je váš problém, ani na tom, jak dlouho jste se s ním potýkali, stále existuje možnost, že se úplně osvobodíte, dáte se do kupy a uzdravíte se. Dokážete se dostat ke kořeni problémů, vyřešit je, nechat je plavat a osvobodit se, takže budete moci žít svůj život naplno a vyjádřit tak své skutečné já.

 Labuti pirka